2022 vasario 21 d. – Tarptautinė gido diena.

Ukmergės kraštotyros muziejaus kolektyvas sveikina visus Ukmergės ir Lietuvos gidus su profesine švente! Linkime Jums kūrybiškumo darbe, įdomių ekskursijų ir malonių pažinčių.

Šia proga pristatome naują orientacinį žaidimą „Ukmergė – lobių miestas“. Leiskitės į ypatingą atradimų kelionę – orientacinį žaidimą po lobių sala virsiančiu miestu.

Tam, kad galėtumėte atlikti žaidimo užduotis, surasti reikiamus objektus ir atsakyti į klausimus, Jums teks prisiminti miesto legendas ir istorinius faktus. Ieškokite atsakymų ir surinkite visą lobių skrynią. Jūsų laukia net 12 slapčiausių Ukmergės miesto vietų, kurias turėsite ne tik atrasti, bet ir kiekvienoje iš šių vietų atlikti joje aprašytą užduotį.

Sąlygos:

1. Orientacinio žaidimo užduotis galite atsiimti: Ukmergės turizmo informacijos centre „Mūsų krautuvėlė“ (Kauno g. 1) arba Ukmergės kraštotyros muziejuje (Kęstučio a. 9);

2. Elektroninę žaidimo versiją galite atsispausdinti:

3. Žaidimo startas: 2022 m. vasario 21 d. Pabaiga: neapibrėžta;

4. Pirmieji trys dalyviai, surinkę visą lobių skrynią ir pateikę visus teisingus atsakymus – bus apdovanoti specialiai paruoštais prizais*. Likusieji – praleis puikiai laiką.

Taigi, pradedam!

*Prizas skiriamas vienam šeimos ūkiui, vienam draugų kolektyvui.

*Norint atsisiųsti skaitmeninę orientacinio žaidimo versiją spauskite mygtuką – „ATSIŲSTI“.