Leidinys „Kultūros paveldo takais aplink Ukmergę” kviečia iš naujo atrasti savo kraštą

Ukmergės kraštotyros muziejaus darbuotojų rūpesčiu dienos šviesą išvydo pirmasis leidinys su susisteminta išsamia informacija apie Ukmergės rajono paveldo objektus – pristatomos ne tik gerai žinomos, bet ir mažai tyrinėtos, nykstančios ar visuomenei sunkiai prieinamos vietos.

Naujasis leidinys „Kultūros paveldo takais aplink Ukmergę“ kviečia į istorinę kelionę po rajono seniūnijas – Deltuvos, Lyduokių, Pabaisko, Pivonijos, Siesikų, Šešuolių, Taujėnų, Vidiškių, Veprių, Želvos ir Žemaitkiemio, dėmesį skiriant miestelių ir kaimų paveldo objektams, atskleidžiant jų istorinę, kultūrinę ir visuomeninę reikšmę bei svarbą vietos bendruomenės tapatybei.

Kovo 13 dieną vyko knygos „Kultūros paveldo takais aplink Ukmergę“ pristatymas bei jos pagrindu parengtos kilnojamosios parodos atidarymas.

Renginyje dalyvavo Ukmergės rajono savivaldybės vadovai: meras Darius Varnas, vicemeras Eugenijus Kuodelis, mero patarėja Goda Juzėnaitė, administracijos direktorė Inga Pračkailė, taip pat rajono seniūnijų seniūnai, muziejininkai, ukmergiškiai ir kt.

Visą tekstą skaitykite: https://ukmerge.lt/naujienos/leidinys-kulturos-paveldo-takais-aplink-ukmerge-kviecia-is-naujo-atrasti-savo-krasta