Data

Sau 29 2022

Laikas

17:00 - 19:00

Viktoro Prapro jubiliejinis šou „GROK SUSIMILDAMAS“

Bilietai: Kultūros centro kasoje ir https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/viktoro-prapo-jubiliejinis-sou-grok-susimildamas–ukmerge-346341/

Sausio 29 d.17.00 val. Kultūros centrą sudrebins vieno iš legendinės grupės „Hiperbolė“ įkūrėjų, dainų autoriaus ir atlikėjo – Viktoro Prapro jubiliejinis šou „GROK SUSIMILDAMAS“.

Tai dainos, šokio ir muzikos „fiesta“, kurioje skambės visų laikų gražiausios dainos: „Tu grok“, „Išgalvotas gyvenimas“, „Aš dar dainuosiu“, „Laužai“, „Kelio pradžia“, „Daktarai“, „Dėkoju tau“, „Gražuolė Lietuvaitė“, „Primadona“ ir kiti kūriniai, su kuriais užaugo kelios populiariosios muzikos mylėtojų kartos, nes jas skirtingu laiku atliko žymiausi Lietuvos atlikėjai. Šį nuotaikingą šou papuoš 50 komplektų spalvingų sceninių rūbų, puiki scenografija, o išskirtinis maestro Viktoro Prapro pasirodymas, nepaliks salėje abejingų. Taip pat žiūrovus džiugins koncerto svečiai: dainininkai ir uždegančiais šokiais žavės projekto „Šok su žvaigžde“ dalyviai. Būtinai aplankykite šį nuostabų reginį. Gerą nuotaiką – garantuojame!

Pridėti komentarą

Privacy Preference Center

Skip to content