Data

Rgs 14 2021
Expired!

Laikas

18:00 - 20:30

Spektaklis “Vyras po padu”

Rugsėjo 14 d., antradienį, 18 val., Ukmergės kultūros centro (Kauno g. 8, Ukmergė) salėje bus rodomas teatro “Domino” spektaklis “Vyras po padu”. Sena meilė nerūdija. Be to, yra dar ir akla. Visiškai akla! Todėl atleidžia viską. Teatro komedijų meistro Miro Gavrano pjesė pasakoja apie tokią meilę, kurios neįveikė nei pilka kasdienybė, nei visuomenės smerkimas, nei išdavystė.

Po 20 metų santuokos Anai, kaip ir daugeliui moterų, ėmė atrodyti, kad jos vyras – tikras nevykėlis… Garbės žodis! Tačiau, tai buvo dar ne blogiausia, kas galėjo nutikti. Anai, žaviai geografijos mokytojai, prie viso santuokinio nusivylimo dar teko išgyventi ir viešą pažeminimą: jos Ivo, visą gyvenimą plušėjusį už grašius, skandalingai pasodina į kalėjimą už banko apiplėšimą! Ir vos tik Ana susitvarko subyrėjusį gyvenimą, atrasdama ramybę savo antrojo vyro Marko, šaunaus mokyklos direktoriaus, glėbyje, paaiškėja teisėsaugos klaida: Ivo, nieko nelaukęs, grįžta namo – pas savo buvusią žmoną ir jos naująjį vyrą…

Painiava šiuose namuose ir žmonių širdyse, atrodo, jau bus beviltiškai neišsprendžiama, ypač, kai Ivo susiranda naują simpatiją – žaviąją gydytoją Mariją. Ar įmanoma atleisti išdavystę ir susigrąžinti prarastą pasitikėjimą? Ar įmanoma nubraukti nusivylimą ir pasilikti tik šviesius jausmus? Ar įmanoma užsimerkti prieš aistrą trečiam žmogui, degančią mylimojo akyse? Ne, ne viskas yra įmanoma. Tačiau kas, jei ne moterys – Ana ir Marija – ras sprendimą.

• Kam spektaklis skirtas? Optimistams, tikintiems, kad viskas bus gerai. Ypač artimas pasirodys tiems žiūrovams, kurie savo kailiu yra patyrę, ką reiškia, kai ir vieną myli, ir kito norisi.
• Renginio trukmė – 2 val. 20 min.
• Pertrauka – yra.
• Rekomenduojamas amžius – nuo 16 m.
• Ar spektaklyje rūkoma? Taip.
• Ar vaikai įleidžiami? Ne.

Įėjimas tik su galimybių pasu.

Privacy Preference Center

Skip to content