Data

Spa 27 2021

Laikas

18:00 - 19:30

Spektaklis “Neplanuotas pasimatymas”

Spalio 27 d., trečiadienį, 18 val. Ukmergės kultūros centre (Kauno g. 8, Ukmergė) vyks spektaklis “Neplanuotas pasimatymas”. Įsivaizduokite, kad ruošiatės eiti į šventinį vakarėlį Naujųjų metų išvakarėse, o jus įviliojo į neplanuotą pasimatymą. Spektaklio personažai, atrodytų, neturi nieko bendro. Jis – uždaras vienišius, Ji – trykštanti energija, besidžiaugianti gyvenimu moteris. Komedija įgauna pagreitį, kai šie du personažai susitinka švenčių išvakarėse viename bute. Ji planuoja eiti į naujametinį kaukių vakarėlį. Jis telefonu prašo trumpam užbėgti pas jį į namus, antraip grasina iššokti pro langą. Ji geraširdiškai bėga gelbėti nepažįstamojo, o jis įvilioja ją į neplanuotą pasimatymą ir dar ketina atskleisti paslaptį, kuri apvers jos gyvenimą aukštyn kojomis.

Daugiau siužeto vingių neatskleisime, nors jų šioje komedijoje žiūrovams autoriai paruošė ne vieną. Aukščiausios kompetencijos aktorių duetas – Vitalija Mockevičiutė ir Andrius Bialobžeskis spektaklyje meistriškai atskleidžia ne tik komedijos spalvingumą, bet ir subtiliai perteikia žmogiškųjų santykių psichologinius niuansus. Kuomet spektaklyje personažų santykiai pasiekia emocinį piką, juos sutramdo atvykęs pareigūnas, kurio vaidmenį šarmingai atlieka – aktoriai – Ramūnas Šimukauskas arba Donatas Šimukauskas. Sėkmingam komedijos ritmui ir vaidybinių pustonių paieškai talentingai diriguoja režisierius Ričardas Vitkaitis.

Bilietus galite įsigyti Ukmergės kultūros centro kasoje ir https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/teatras/komedija/komedija-neplanuotas-pasimatymas–aktoriu-teatras–ukmerge-340696/.

Įėjimas – tik su Galimybiu pasu. Turėti amžių patvirtinantį dokumentą.

Privacy Preference Center

Skip to content