Data

Spa 06 2021
Expired!

Laikas

18:00 - 20:00

Spektaklis “Jobo knyga”

Spalio 6 d., trečiadienį, 18 val., Ukmergės kultūros centro (Kauno g. 8, Ukmergė) salėje bus rodomas Eimunto Nekrošiaus spektaklis “Jobo knyga”.

Eimunto Nekrošiaus spektaklis sukurtas pagal vieną bene daugiausiai klausimų ir diskusijų sukeliančių Šventojo Rašto tekstų. “Jobo knyga” jau antras E. Nekrošiaus kreipimasis į Biblijos tekstus. 2004-aisiais jis sukūrė jaudinančią odę meilei pagal “Giesmių Giesmę”. Tačiau esminiai žmogaus būties klausimai, žemiškojo gyvenimo prasmės ir amžinybės suvokimo dilema, pastangos suvokti ir atrasti Dievą, kaip jėgą kuriančią ir griaunančią likimus, yra visų pastarųjų E. Nekrošiaus spektaklių esmė.

Nors Senojo Testamento tekstai ir juose liečiamos temos nėra paprastos ir vienareikšmės, žodžiai, kuriais jos yra pasakomos, skamba nuo scenos be galo žmogiškai, jaudina ir paliečia žiūrovą asmeniškai. Dievui adresuoti Jobo klausimai: “Kodėl mane kasdien lankai ir kiekvieną akimirką bandai? Kodėl pavertei mane savo taikiniu? Kodėl tapau tau našta? Kodėl slepi savo veidą ir elgiesi su manimi kaip su priešu?”, tikrai nėra tik iš aukštosios filosofijos sferos, bet labai artimi ir skausmingi kiekvienam siekiančiam gyventi sąmoningai ir sąžiningai.

Bilietų kaina: 12-15 Eur. Bilietus galite įsigyti Ukmergės kultūros centro kasoje.

Įėjimas tik su galimybių pasu.

Privacy Preference Center

Skip to content