Data

Spa 13 2021
Expired!

Laikas

18:00 - 19:30

“Džiazo karavanas” pristato: “The Collective Abroad”

Spalio 13 d., trečiadienį, Ukmergės kultūros centre (Kauno g. 8, Ukmergė) vyks modernaus džiazo septeto “The Collective Abroad” koncertas. Septeto atliekama modernaus džiazo muzika atspindi įvairias įtakas iš septynių kolektyvo narių muzikos scenų: Berlyno, Amsterdamo, Hamburgo, Olborgo, Vilniaus ir Groningeno. Kiekviename koncerte ir albume atliekamos bent septynios originalios kompozicijos pristatančios kiekvieną kolektyvo narį, taip siekiama suteikti klausytojui plačią ir įvairią patirtį.

“The Collective Abroad” susibūrė 2019 metų gegužę, kuomet šie talentingi studentai susitiko Hamburge, kad pasiruoštų koncertui “Elbjazz” festivalyje. Šis kolektyvas jau vyko į keturis tarptautinius koncertinius turus, kurių metu pasirodė tokiuose festivaliuose kaip “Elbjazz” ir “Classical Beat” Vokietijoje, “Swingin “Groningen” Olandijoje, “Jazz i Ekested” Švedijoje, “Aarhus Jazzfest”, “Vinterjazz” ir “Supernova Jazz Blast” Danijoje.

Bilietus galite įsigyti Ukmergės kultūros centro kasije ir internetu kc.ukmerge.lt. Įėjimas į renginį – tik su Galimybių pasu.

Privacy Preference Center

Skip to content