Data

Bir 19 2022
Expired!

Laikas

18:00 - 19:00

Cirko spektaklis vaikams „Drabužiai ir mes“

Bilietai: Kultūros centro kasoje ir https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/festivaliai/cirkuliacija-drabuziai-ir-mes-kanta-company-lietuva-358001/

„Kanta company“ spektaklis vaikams „Clothes and Us“ (liet. „Drabužiai ir mes“)

Drabužius dėvime kiekvieną dieną, jie būna įvairių dydžių, spalvų ir raštų. Mes praleidžiame daugybę valandų juos pirkdami, skalbdami, džiovindami, lankstydami, vilkėdami ir nusirenginėdami. Šiame pasirodyme drabužiai užvaldys pasaulį – pamatysite, kaip audiniai keičia formą ir atgyja.

Žmogaus formos gobtuvai, šilku aptraukti vaiduokliai, ir judančios drabužių krūvos – visa tai sukuria drabužių valdomą pasaulį, siurrealistinį, bet atpažįstamą dėl jo artumo kasdieniam gyvenimui. Ką mums reiškia drabužiai? Kas mes be drabužių ir kaip jie mus keičia? Ar jie gali mus apsaugoti? Ką jie slepia? Drabužiams užvaldant mūsų pasaulį, mes pasineriame į prisiminimus ir istorijas, kurias jie nešioja ir kurias mes taip puoselėjam.

Sveiki atvykę į magišką drabužių pasaulį, kur seksime tris artistus ir gausybę žiūrovų padovanotų drabužių kelionę nuo įprastų namų darbų, kaip drabužių skalbimas, džiovinimas iki fantastinių būtybių, kurios atgimsta džemperiuose ar šilko juostose. Šiame cirko spektaklyje matysite įvairias cirko disciplinas, kaip kinų stulpas, oro akrobatika, objektų manipuliacija ir porinė akrobatika. Spektaklis skirtas vaikams ir šeimoms pavers jūsų namų spintas ne tik pilnas drabužių, bet ir prisiminimų, istorijų ir draugų.

Trukmė: 60 min.

Premjera: 2021

Idėjos autoriai ir atlikėjai: Lyla Goldman, Eino Kaisanlahti, Kęstas Matusevičius, Aino Mäkipää

Renginio nuoroda: http://www.teatronas.lt

Pridėti komentarą

Privacy Preference Center

Skip to content