Data

Vas 24 2023
Expired!

Laikas

18:00

Antivirusinė komedija „Nuomonių (De)formuotojai“

Bilietai: Kultūros centro kasoje, ukmergeskc.lt, ir https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/teatras/komedija/antivirusine-komedija-nuomoniu-deformuotojai-premjera–ukmerge-381879/

Kitoks teatras pristato intriguojančią, antivirusinę komediją „Nuomonių (De)formuotojai” su visiems puikiai pažįstamais teatro, kino, TV žvaigždėmis – Oneida Kunsunga / Edita Užaite, Valentinu Krulikovskiu / Ainiumi Storpirščiu, Nerijumi Gadliausku / Roku Petkevičiumi.

Karantinas mums asocijuojasi su neigiamom emocijom. Bet, o, tačiau… Galite įsivaizduoti, kad tik jo (to karantino) ir Wifi pagalba galėjo atsitikti ši neįtikėtina meilės istorija? Gali žymiausia influencerė atkreipti dėmesį į eilinį „aityšniką“? Negali? O nugalėjus visus virusus ir tapus stipriausiais mus gali dar kas nors išgąsdinti? Kas? Ateiviai? Tikrai? Tai tada pažiūrėkim… Visi atsakymai antivirusinėje komedijoje Nuomonių (de)formuotojai.

Intrigos, pavydas, tikros ašaros, dar nuoširdesnis juokas. Ar ši ypatinga diena nesugriaus kaimynų draugystės? Atsakymai jau greitai komedijoje ,,Nuomonių (De)formuotojai“.

Režisierius ir pjesės autorius Ramūnas Cicėnas
Scenografija ir kostiumai – Eglė Skrinskienė

Trukmė: 1 h 30 min ne pertaukos

Pridėti komentarą

Privacy Preference Center

Skip to content