Data

Sau 20 2023
Expired!

Laikas

20:00

,Addicted’’ – elektroninės muzikos ir meno renginys

Šviesų šou! Meno galerija! Viskas po vienu stogu!

Vakaro metu šešių didžėjų (DJ) muzikiniai pasirodymai. Renginio tikslas – interpretacija į kultūrą. Siekiant šį tikslą įgyvendinti, pasikvietėmė DJ ir menininkų komandas. Vakaro metu be muzikinių DJ pasirodymų galėsite išvysti trijų menininkų darbus. Plačiau apie mus apačioje.

Didžėjai (DJ):

Addicted DJ

Renginio koncepsija gimė po „Žagarės vyšnių festivalio“. Renginio metų teko scena dalintis su įvairiais ilgametę patirtį turinčiais atlikėjais, kaip pvz: „Beissoul & Einius“. Ši grupė mane ir įkvėpė sukurti tokio tipo renginį, nes grupė savo pasirodymuose sieja muziką su menu. Mūsų renginio tikslas ir yra susieti šiuolaikinę DJ’- ų muzikos kultūrą su menu. Jei kalbant plačiau, interpretaciją į kultūros sąvoką. Tad po vienu stogu sukviečiau įvairaus žanro DJ, kurie gros įvairių stilių muziką nuo techno, techhouse iki D&B. Vakaro metu kita kultūrinė interpretacija – MENAS, Jus kviečia pasigrožėti postmodernistiniais menininkų paveikslais! Vakaro metu tikrai liksime matomi (net iš paties Ukmergės kultūros centro kiemo), nes renginio metu žiūrovų akis džiugins šviesų šou!

Double Z, Dj Paklin, Povilas Po

DJ komanda iš Jonavos
Visi skirtingai įdomūs…
Kiekvienas su savo išskirtiniu muzikiniu stiliumi (Techno, tech house)
Kiekvienas su didele grojimo patirtimi (Vilniaus, Kauno) klubuose, privačiuose vakarėliuose, bei „Rave“ renginiuose.
Grojimas yra jų aistra, tad vyrai atiduos visa save Jums, ką jūs tikrai ir pajausite vakaro metu.

Grasshopper (Baltic Champions):

Savo DJ karjerą pradėjo būdamas 16 metų privačiuose vakarėliuose su Electro ir Progressive House muzikos ritmais. Tuo pat metu save realizavo ir kaip renginių organizatorius, dirbęs su (Vilniaus, Kauno) populiariaisiais klubais. Sulaukęs 20-ties, atrado laužyto ritmo žavesį ir kurį laiką turtinęs fonoteką BreakBeat stiliaus rėmuose, netrukus galutinai užsikrėtė 175 dūžių per minutę greičiu. Savęs nevaržantis Grasshopper’is nebijo eksperimentuoti su muzikiniais stiliais, kuriuose dominuoja žemas dažnis ir laužytas ritmas, tačiau didžiąją savo širdies dalį atiduoda Drum&Bass muzikai. Be savo solinės veiklos Grasshopper priklauso Baltic Champions projektui, veda kas savaitinę radijo laidą LRT OPUS ir visomis išgalėmis populiarina ir stumia laužytų ritmų kultūrą aukštyn.

DOCTAH JAHNGLE (Baltic Champions):

Geriausias žodis apibūdinantis už pulto skleidžiamas vibracijas – Džia Džia – nuo senosios mokyklos Jungle, breakbeat ar drum and bass garsų, iki į stilistikos rėmus netelpančio mash up su jamaikietiškos muzikos prieskoniais. Daugiau nei dvidešimt metų už pulto ir daugiau nei 10 metų radijo vibracijų, su neblėstančiu bass potencialu. Džiunglių daktaras vardu Cr-edit’as arba Doctah Jahngle anksčiau vadinosi: CR, Chromas ir DJ Romas, yra Baltic Champions komandos narys bei vienas pirmųjų jungle grojikų Lietuvoje. Šiuo metu su kolega GrassHopper kiekvieną penktadienio vakarą šeimininkauja Baltijos Čempionų laidoje per LRT Opus, dar prieš kelis metus toje pačioje radijo stotyje jo kalba penktadieniais pavirsdavo Džiunglių balsu.

Menininkai:

GeišaART

Piešinius įkvepia daug dalykų, tai gamtos abstraktumas, moterų stiprybė, spalvų kontrastai. Kurdama dažniausiai nežinau koks bus galutinis rezultatas, nes jis kintantis, kartais dažų nubėgimas ar ne vietoje užtepti dažai gali pakeisti piešinio esmę. Mėgstu piešti moteris, tai tikriausiai susiję su pomėgiu makiažų kūrimui, be to tai suteikia paveikslui gyvybės. Mano piešiniuose niekados nerasite nupiešto upelio ir šalia berželio, man patinka abstraktūs vaizdai, daugiau vietos fantazijai. Renkantis drobę pirmenybę teikiu didesnio formato drobėms, į mažas tiesiog netelpu. Dievinu faktūrą, todėl naudoju nemažai grunto. Tapau mišria technika, todėl panaudoju daug skirtingų dažų rūšių, kaip akrilas, akvarelė, pastelės, aukso detalės ir įvairus gruntas.

J’artiste

Man gyvenimas, tai saulė, ramybė ir audra, jūros bangos, pušų ošimas ir gyvenimo fejerverkai su laimės žiburiais. Kuriu tai kas supa mane, tave ir visą žmoniją. Daugiausiai apie santykį su žmogumi. Visoje mano kūryboje gausu gyvenimo prieskonių ir tikrai kiekvienas gali rasti dalį savęs. Kuriu dėl to, kad myliu gyvenimą, kad ir koks jis banguotas, kad ir koks jis kartus, bet visada spalvotas ir su saule po audrų.

Madmuazelių galerija

Pirmąją savo „SKRYBĖLĖTĄJĄ“ nutapiau pirmajam Vilniaus LIFE festivaliui. Šį mano kūrinį nupirko vokietis, jis, pasirodo, kolekcionavo paveikslus su skrybėlėmis. Skrybėlės man taip pat patinka. Žmonės gražūs, kai vaikščioja skrybėlėti! „Akys – žmogaus sielos veidrodis, jos parodo išgyvenimus: džiaugsmą, liūdesį, flirtą… Skrybėlėtųjų madmuozelių personažas atspindi žavią asmenybę, todėl nesinori per daug „įnešti“ savęs. Nesinori pažeisti to jausmo ir nuotaikos.”, – pasakoja Ričardas.

Visos komandos vardu maloniai kviečiame Jus apsilankyti! Lauksime Jūsų!

Pridėti komentarą

Privacy Preference Center

Skip to content