VIENOS DIENOS PAŽINTINĖ-POILSINĖ KELIONĖ Į ŠVENTIŠKAI PASIDABINUSIĄ LATVIJOS SOSTINĘ-KALĖDINĘ RYGĄ💥

Taip greit artėja šventės🎅 Tai noriu pakviesti vienos dienos kelionę jau gruodžio 09 d. leiskite sau pasimėgauti Kalėdiniu laikotarpiu🙂Laukia staigmenėlė, kaip be staigmenų Kalėdinį laikotarpį🎁

Pirmiausia užsuksime į Rygos automobilių muziejų🚘 ,kuris yra didžiausias antikvarinių transporto priemonių muziejus Baltijos šalyse.

Muziejuje kiekvienas ras į ką akis paganyti ir jame praleistas laikas nenueis veltui. Čia eksponuojami automobiliai iš tiesų įspūdingi ir daugelis jų yra nematyti. Muziejuje didelį įspūdį palieka senoviniai sunkvežimiai ir Latvijoje pagamintų automobilių ekspozicija nuostabiai įrengtoje ir paslaptingai apšviestoje salėje.

Ir galiausiai vyksime į pačią gražiausią vietą Rygos senamiestį kur sklinda Kalėdinis dvelksmas.🌲Kalėdinėje mugėje, galėsite pasilepinti įvairiausių kvapnių skanėstų🎂ir eiti kur širdis geidžia.🏺Tradicinėje kalėdinėje mugėje karštas vynas tampa geidžiamiausiu gėrimu, o orą užpildo cinamono, imbiero ir skrudintų migdolų aromatai. Šiais metais Rygos senamiesčio kalėdinė mugė stebins labiau nei bet kada anksčiau.

Pasigrožėję vakarine Ryga, judėsime namų link🏠

Vykstame iš Ukmergės nuo Didžiosios maksimos (Žiego g. 1.) 8 val.💥grįžimas apie 22 val. Yra galimybė paimti pakeliui iš Kauno ir Jonavos miestų.

Kelionės kaina: tik 37 eur.

Grupėmis nuo 20 žmonių bus taikomos Kalėdinės nuolaidos🎍

Į kainą neįskaičiuota:

Muziejai: apie 10 eur., taikomos ir lengvatos, turintis neįgalumą nemokamai🌿

Asmeninės išlaidos.💰

Kainos ir lankytinos vietos gali nežymiai keistis🧚‍♂️

REGISTRACIJA – tik apmokėjus KELIONĘ 👉

Du būdai: bankiniu pavedimu arba grynais, pasirenkate patys.

Atlikę pavedimą, parašykite žinutę.

Pavedimo duomenys:

Lina Atkočiūnienė.

Paskirtis – Ryga

Suma – 37€ LT077044090105052086

Prašome registruotis jau dabar🌞 Žmonių skaičius ribotas, paskubėkite🕰Lauksiu prisijungiant🤗 Tel. 867949421❤️